Yemek Kartları İle Onur Hipermarketleri

Yemek Kartları İle Onur Hipermarketleri

Onur Hipermarketleri'nde yemek kartları ile alışveriş yapabilirsiniz! Setcard, Ticket, Sodexo ve Metropolcard ile alışveriş yapmak için sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.
Şirketler tarafından temin edilen yemek kartları ile alışveriş yapma fırsatı Onur Hipermarketleri'nde.
Şubelerimizde bulunan anlaşmalı kartlarla alışverişinizi yapabilir, bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Onur Hipermarketleri'nde şu anda geçerli olan yemek kartları sırası ile şöyle:
Metropolcard, Setcard, Sodexo ve Ticket.
Hangi kartlar hangi şubelerde geçerli? Metropolcard kart hangi şubelerde geçerli?: Tüm Onur Hipermarketleri'nde geçerlidir. Setcard kart hangi şubelerde geçerli?: Tüm Onur Hipermarketleri'nde geçerlidir. Sodexo kart hangi şubelerde geçerli?: Tüm Onur Hipermarketleri'nde geçerlidir. İBB Sosyal Kart hangi şubelerde geçerli?: Tüm Onur Hipermarketleri'nde geçerlidir. Yemek Matik kart hangi şubelerde geçerli?: Tüm Onur Hipermarketleri'nde geçerlidir. Ticket kart hangi şubelerde geçerli?: Tüm Onur Hipermarketleri'nde geçerlidir.
Hem indirimlerden yararlanmak, hem de yemek kartı ile alışveriş yapma fırsatını elde etmek için sizleri şubelerimize bekliyoruz.
Yemek kartları sadece fiziksel olarak geçerli olup, online alışverişlerde kullanılamaz.

yemek-kartlari-onur-hipermarketleri